CS:GO Rank?
Viewing 5 reply threads
  • Author

Mafija
      Keymaster
      • Post Count: 3

Tātad mani intresē cik ir aktīvi csgo spēlētāji un cik vēlas vai nevēlas ranku

Nihs
      Keymaster
      • Post Count: 4

ranks, laikam, būtu vajadzīgs pa defu, jo visiem labi zināms fakts, ka cilvēkiem patīk tādas lietas… redzēt, ka viņi ir “labāki” par citiem.

Mafija
      Keymaster
      • Post Count: 3

es tapat domāju, jo ta ir viena no pub svarīgākajam lietām, bet skatos, ka servers tukš un kautkā jārīkojas, lai tas tā nebūtu. Lava pirmais, kas jaizdara ir juztaisa 2x flash otrais, jasataisa tā lai vienu kartes daļu spele par ct un vēlāk mainas otrādi, tieši tāpat, kā cw

direktors
      Participant
      • Post Count: 1

hlstats ir jāuzliek obligāti. kā arī es lauvam iedevu konfigu serverim, kur ir apvienoti competitive settingi ar casual settingiem. attiecīgi divi flash, nav bezmaksas armori un kiti, nav caurstaigājami cilvēki(to var mainīt), nav friendly fire, bet ir saglabāti oriģinālie naudas rewardi no competitive. manā skatījumā casual settings ir priekš noobiem. mans variants ir pietuvināts defaultajiem cs 1.6 un css pubu settingiem, bet ar foršo cs go fīču, ka dažādi ieroči dod dažādi daudz naudu par killiem.

uxus
      Participant
      • Post Count: 6

Ranks noteikti piesaistītu cilvēkus un liela daļa spēlētāju paliktu šeit uz ilgāku laiku.

LIONz
      Keymaster
      • Post Count: 9

Web wise all is set http://gamerx.lv/stats/ just waiting on host to fix perl. So we are able to run log parser.

Viewing 5 reply threads

You must be logged in to reply to this topic.